سه شنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٩
русский

صفحه اصلی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها
مقاله ها و گزارش ها

 

پيوندها
نظرسنجی
طراحي جديد سايت رايزني فرهنگي مسكو را چگونه ازريابي مي كنيد؟

عالي (25%)

202

خوب (27%)

219

متوسط (11%)

91

ضعيف (36%)

292


تعداد کل اراء :(804)
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اخبار > پایان دوره دهم آموزش زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی ج ا ایران در روسیه


  چاپ        ارسال به دوست

پایان دوره دهم آموزش زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی ج ا ایران در روسیه

پایان دوره دهم  آموزش زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی ج ا ایران در روسیه
دوره دهم آموزش زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی فرهنگی سفارت ج ا ایران در فدراسیون روسیه روز چهارشنبه سوم دی ماه در محل رایزنی فرهنگی سفارت ج ا ایران در فدراسیون روسیه پایان یافت. 
این دوره که تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا پس از ماه ها تعطیلی در سپتامبر سال جاری آغاز شده بود به صورت حضوری و برخط برگزار شد و فارسی آموزان با اشتیاق تمام در کلاس ها شرکت کردند. 
در آغاز این مراسم خانم ماریا گن مدیر مرکز آموزش زبان فارسی و مدرس این دوره، گزارشی از برگزاری کلاسها و شیوه تدریس خود و استقبال زبان آموزان عرضه کرد و فارسی آموزان را دعوت کرد که در دوره میانی آموزش زبان فارسی شرکت کنند تا بتوانند از ارزش های ادبی و فرهنگی این زبان ارزشمند، بیشتر بهره ببرند.
قهرمان سلیمانی رایزن فرهنگی ایران در فدراسیون روسیه در سخنانی با اشاره به نقش مردمی و پیوندگری زبان فارسی در طول تاریخ، فرا گرفتن این زبان را دریچه ای به روی ایران و فرهنگ ایرانی دانست که در این روزگاران دشوار، امکان ارتباط معنوی و فرهنگی ما را با هم فراهم میکند.
وی با اشاره به نقش شاهکارهای زبان فارسی در پیوند دادن و گردهم آوردن مردم در طول تاریخ گفت: این بار هم زبان فارسی ما را در دوره دشواری یک جا جمع کرده تا با بهره گیری از ارزش های والای فرهنگی این زبان ارجمند، بخشی از تنهایی و انزوای این روزگار را پر کنیم.
دوره های آموزشی زبان فارسی و آموزش خط تحریری و خوش نویسی هر ساله در دو نوبت در مرکز آموزش زبان فارسی رایزنی برگزار می شود و مورد استقبال علاقه مندان قرار می گیرد.دوره جدید آموزش زبان فارسی از فوریه سال آینده در سه سطح اموزشی: مقدمانی ، میانی و پیشرفته آغاز خواهد شد.


١٣:٥٧ - 1399/10/04    /    شماره : ٧٦٢٢٦٤    /    تعداد نمایش : ٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
انتشارات

 

عنوان