جمعه ٠٤ مهر ١٣٩٩
русский

صفحه اصلی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها
مقاله ها و گزارش ها

 

پيوندها
نظرسنجی
طراحي جديد سايت رايزني فرهنگي مسكو را چگونه ازريابي مي كنيد؟

عالي (25%)

202

خوب (27%)

219

متوسط (11%)

91

ضعيف (36%)

292


تعداد کل اراء :(804)
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اخبار > آغاز دوره  دهم آموزش زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی مسکو


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز دوره  دهم آموزش زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی مسکو

🇮🇷📚 آغاز دوره  دهم آموزش زبان فارسی در مرکز آموزش زبان فارسی مسکو

 

🔹 روز دوشنبه دوازدهم شهریورماه پس از مدتها تعطیلی، کلاسهای آموزش زبان فارسی در دو مقطع ابتدایی و میانی  به صورت حضوری و با رعایت دستورهای بهداشتی، در مرکز آموزش زبان فارسی در محل رایزنی فرهنگی ج ا ایران در مسکو آغاز شد.

در مراسم آغازین این دوره ابتدا خانم ماریا گن مدیر مرکز آموزش زبان فارسی و مدرس این دوره، ضمن خوشامد گفتن به فارسی آموزان، در خصوص منابع آموزشی و شیوه تدریس کلاسها توضیحاتی ارائه کرد و از فارسی آموزان خواست که برای تقویت فرایند آموزش از ظرفیتهای موجود در بستر اینترنت به زبان فارسی استفاده کنند. 

 

قهرمان سلیمانی رایزن فرهنگی سفارت ج ا ایران در فدراسیون روسیه در سخنانی ضمن بیان تجربه جامعه جهانی در مقابله با کرونا، از علاقه مندان خواست تا با رعایت دقیق دستورهای بهداشتی کمک کنند تا این دوره ها بتواند به صورت حضوری ادامه پیدا کند.

سلیمانی آموختن زبان فارسی را باز کردن دریچه ای به جهان فرهنگ و دوستی و زیبایی توصیف کرد که این دوره های آموزشی میتواند بستر این مهم را فراهم کند و ما را در چند ماه آینده در جهانی پر از زیبایی و عشق و محبت وارد کند.

رایزن فرهنگی ایران در روسیه زبان فارسی را زبان پیوندهای فرهنگی در منطقه وسیعی از جهان از شمال چین تا قلب اروپا دانست که قرنها این پیامگزاری را به نحو شایسته ای انجام داده است. همه کسانی که به جهان زبان فارسی وارد می شوند می توانند از گنجینه های سرشار معنوی و فرهنگی این زبان استفاده کنند.

@iranculturalcenter


١٧:٢٣ - 1399/06/13    /    شماره : ٧٥٦٤٢٦    /    تعداد نمایش : ٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
انتشارات

 

عنوان