جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
русский

صفحه اصلی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها
مقاله ها و گزارش ها

 

پيوندها
نظرسنجی
طراحي جديد سايت رايزني فرهنگي مسكو را چگونه ازريابي مي كنيد؟

عالي (25%)

202

خوب (27%)

219

متوسط (11%)

91

ضعيف (36%)

292


تعداد کل اراء :(804)
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اخبار > گزارش دیدار با مدیر موزه نقاشی تریتیاکف روسیه


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش دیدار با مدیر موزه نقاشی تریتیاکف روسیه

 

روز سه شنبه بیست و یکم آذر ماه سال 1397 قهرمان سلیمانی رایزن فرهنگی سفارت ج ا ایران با خانم زلفیرا ترگلوا مدیر موزه تریتیاکف روسیه دیدار کرد. در این دیدار که در محل دفتر خانم ترگلوا برگزار شد طرفین از دیدار مجدد یکدیگر اظهار خوشحالی کردند.

 روز سه شنبه بیست و یکم آذر ماه سال 1397 قهرمان سلیمانی رایزن فرهنگی سفارت ج ا ایران با خانم زلفیرا ترگلوا مدیر موزه دولتی تریتیاکف روسیه دیدار کرد. در این دیدار که در محل دفتر خانم ترگلوا برگزار شد طرفین از دیدار مجدد یکدیگر اظهار خوشحالی کردند.

 در ابتدا قهرمان سلیمانی با یادآوری دیدار شهریور ماه گذشته و اظهار علاقه خانم ترگلوا برای ارتباط با نهادهای هنری ج ا ایران، اظهار داشت در سه ماه گذشته ارتباطات مؤثری با نهادهای ایرانی فعال در حوزه هنر گرفته شد و معرفی سودمندی از موزه در ج.ا.ایران انجام شد.

اکنون فرهنگستان هنر ج ا ایران، به عنوان یکی از تخصصی­ترین نهادهای هنری کشور آمادگی خودرا برای برقراری ارتباط و همکاری و با موزه ترتیکوف روسیه اعلام نموده است.

خانم ترگلوا با اظهار مسرت از اینکه این امکان فراهم شده که با نهادهای هنری ج ا ایران ارتباطی حاصل شود از این کوشش رایزنی فرهنگی تشکر کرد. و ابراز امیدواری نمودند که برقراری ارتباط و تعامل با یکی از نهادهای مهم هنری ج.ا.ایران منجر به همکاری های ثمر بخش برای طرفین گردد

 


١٧:٠٢ - 1397/09/24    /    شماره : ٧١٩٩٢٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
انتشارات

 

 

عنوان